0

Do zakochania jeden krok :)))

Zobacz blog

Witam Was niezwykle ciepło w ten dzisiejszy dzień!:))

Jak się dzisiaj macie moi mili, jak się czujecie, jak nastroje dopisują?  Mam jedno bardzo ważne pytanie?:)))Czy były rozmowy tajemne z Waszymi kwiatami?:))Tak, tak…:) Nawet nie wiecie jaka moja radość jest wielka gdy dowiaduje się z Waszych komentarzy, że…post storczykowy przyjął się i był potrzebny, że sobie wydrukujecie lub zapiszecie moje wskazówki.  No powiem szczerze, że nie myślałam o prawie 260 (na chwilę obecną) odczytach, ani też o tak dużej ilości samych komentarzy. Dziękuję!! Oczywiście- jeśli ktoś chce to..może udostępnić post na swoim blogu z podlinkowaniem do postu oryginalnego-czyli do mnie. Może ktoś z Waszych znajomych skorzysta z kwiatowych  rad nie od parady!:))
A co będzie dzisiaj??? 

Szał czerwonych serc, pluszowych misiów, pięknych kwiatów i wszelkich dowodów miłości opanował chyba każdy możliwy sklep, który mijamy podczas zakupów czy spaceru. Znacie to święto. Walentynki. Jedni to lubią  bo to dzień wyjątkowy, a Ci drudzy…nienawidzą lub jest to dzień taki sam jak inne.. Ja  mam swoją teorię..jak się kochać, to każdego dnia, na dobre i na złe, w szczęściu i chorobie, a nie koniecznie 14 lutego. A jeśli co poniektórym mało….zawsze to zawsze takie walentynki można sobie zrobić….każdego dnia!:) Prawda?::))
Ale wróćmy do  dzisiejszego posta no i mojego tworu,który przygotowałam Wam -propozycji-kartkowej rzecz jasna.
Ostatnio pobuszowałam w moich przydasiach- wyrzuciłam prawie wszystko na podłogę ( co się dało oczywiście) i rozpoczęło się szukanie..Szukanie wycinanek, dodatków, elementów.
A jak już znalazłam to co chciałam i to co nie chciałam to zaczęło się komponowanie, przymierzanie, tuszowanie, brudzenie palców( no niestety) i…zabawia w tworzenie klimatu miłosnego na mojej kartce.
Bardzo mi zależało aby zrobić propozycję na 3 niezwykle interesujące wyzwania. Oto one:)
1.Craft4You-„Wyzwanie 42-Sercowe wyzwanie (wytyczna więcej niż 3 serduszka)
2.Scrapowy Pas Startowy – „Uczucia”
3.Scrap.Com-Wyzwanie#40 (wytyczna co najmniej 2 serca)
Wyzwanie #40 oraz do expressowego wyzwania w Szmeku
 
 Zabrałam się pilnie do pracy -w ruch poszedł   wspaniały papier pieczarkowy  UHK GALLERY,
do tego wycinanka z tego i tego wykrojnika. Pojawiła się i to dwa razy wycinanka z tego wykrojnika, wspaniały niezastąpiona perła w płynieklej. Nie mogło zabraknąć również również czerwonych perełek i czerwonego tuszu, którym pomaziałam serduszka ( i przy okazji swoje palce:))))).
Efekt końcowy możecie zobaczyć poniżej!:))
Rzut na materiały…..
 i karteczkę:)))

Ptaszkowe serduszka oraz serduszko na klatce zostało podklejone czerwonym papierem, myślę, że to fajnie wygląda:))))


i na koniec mój prywatny Walenty zwany NOCHEM:))(to oczywiście piesek):))
Pozdrawiam Was wszystkich i życzę magicznych walentynek i udanego weekendu!!!

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.