0

COPYWRITERKA W NOWEJ, ATRAKCYJNEJ ODSŁONIE

Zobacz blog

I stało się, jesień już na dobre rozgościła się w polskim krajobrazie. Wprawdzie lato nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa, ale rotacja pół roku jest rzeczą nieuniknioną. Od zmian nie da się uciec, a zmiany są dobre, o czym już niejednokrotnie się przekonałam.
W moim życiu zawodowym także nastąpiły zmiany na lepsze, a to skłoniło mnie do zaserwowania mojemu blogowi nowej szaty graficznej.

Szablon responsywny

Przeszukując rozmaite witryny z szablonami, zwracałam uwagę na responsywność szablonu. Responsywny szablon może dostosować się do wielu urządzeń mobilnych, wprawdzie raz z lepszym, a raz z gorszym skutkiem, ale warto postawić na ten rodzaj prezentacji blogowych dokonań w sieci. 
Templatka w formie magazynu
Zawsze podobały mi się szablony o „magazynowym” designu, może związane jest to z moją pracą. Piszę dużo, ostatnio najwięcej artykułów, pojawiają się one na wielu stronach internetowych o charakterze informacyjnym, stąd moje uwielbienie dla takiej formy przekazu wiadomości.  Dodatkowo, posty nie zlewają się w całość, ponieważ każda kategoria ma swoje miejsce na stronie głównej. Bardzo podoba mi się taki układ.
Menu z kartami
Kolejnym pożądanym przez mnie elementem na blogu jest górne menu z kartami, podążającymi za czytelnikiem. Przewijając stronę, zawsze będziecie widzieli górne menu. Jest to niezmiernie wygodne rozwiązanie i kolejny plusik przemawiający za wyborem tego szablonu.
Inne zmiany
Wstawiłam także Disqus na blogu. Od teraz,  komentowanie będzie o wiele przyjemniejsze.
A jak podoba Wam się czcionka nagłówka bloga? Świetny font. 

Co myślicie o moich blogowych zmianach, czy dla Was zmiany zawsze oznaczają coś dobrego?

copywritingŚLEDŹ copywritingOBSERWUJ copywritingZAGLĄDAJ copywritingINSPIRUJ SIĘ
Nie kopiuj bez zezwolenia, skontaktuj się ze mną i w przypadku wykorzystania treści, podaj źródło pochodzenia informacji.
Image and video hosting by TinyPic
Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.