0

co ja właściwie robię?

Zobacz blog

To bardzo dobre pytanie. Bo oprócz tego, że głupia ja źle wypełniłam Księgę Przychodów i Rozchodów i musiałam wszystko przepisać, oprócz tego, że po sto razy poprawiam tabelki do rozliczenia dotacji (o tym kiedyś napiszę więcej – obiecuję ;)), to szyję i tworzę i to całkiem sporo. Niestety na razie raczej do pudełka lub w ramach prezentów choinkowych (no nie mogę pokazać, póki Sis nie dostanie tego w swoje łapki), ale tworzę! Dostałam NAWET zamówienie specjalne i to wcale nie od Rodziny czy Znajomych. Napisała do mnie Pani Ania, ale że jej zamówienie jeszcze czeka u mnie w pracowni, to też nie mogę pokazać. No i tak… 
W sklepiku też co rusz możecie oglądać nowe-nowości. Ale tu na żyrafowym blogu nie chcę ich za bardzo opisywać, co by się nie powtarzać. 😉 Ale cóż mi zostaje, kiedy dekoracje świąteczne domu dopiero będę kombinować, a co wpis nie może być „Żyrafa testuje”. No to dziś jednak o nowościach w sklepiku. Ale króciutko! Zapraszam.
Pojawiło się kilka nowych breloczków. Część z nich została poczyniona z myślą o Facetach. Bo może któryś z Panów – mniejszych lub większych – zażyczy sobie sowę lub takiego oto na ten przykład misia:
Są to jednak neutralne drobiazgi i myślę sobie, że może któraś z Pań by też chciała… 
Poczyniłam też kilka drobiazgów specjalnie dla małych Panienek. I tak powstała Anielica w kwiecistej sukience:

Misiowa podusia z odręcznym haftem:

I uroczy plecak-worek w sam raz dla Małej Podróżniczki – Marzycielki 😉
I zaraz to wszystko wyląduje w sklepiku 🙂  Bo ja przesiadam się o jedno krzesło w bok i staję się teraz działem promocji 😉 Pozdrawiam! PA!

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.