0

Co dla dziecka na Dzień Dziecka

Zobacz blog

Mój dział promocji spektakularnie zaniedbał wpisy na Dzień Mamy – poleciałam sobie za to po premii 😉 Dlatego z Dniem Dziecka lecę na ostatnią chwilę, ale któż z nas – zabieganych Rodziców nie ma czasem tak, że właśnie na ostatnią chwilę kupuje, zamawia i modli się, by kurier był na czas? 😉 

Dzisiaj o prezentach trochę innych, trochę bardziej praktycznych. Bo kiedy na przykład ja staję w pokoju Małego Człowieka, to już nie wiem, co jeszcze mogłabym mu kupić?! Niby nie ma za dużo zabawek, ale jednak klocków ma od groma, całe tony samochodów w każdym rozmiarze i tylko sto książek, to dla mnie zawsze mało. Jeśli więc ktoś z rodziny pyta mnie, co kupić Małemu Człowiekowi odpowiadam: książkę, albo daj kasę, a ja mu kupię jakiegoś ciucha, zabiorę na lody lub do kina. Dlatego dzisiaj mam dla Was trzy propozycje na prezent w stu procentach dziecięcy, ale…

Dla aktywnych odkrywców

Zamiast kolejnych resoraków i zestawów klocków może coś wyjątkowego dla małych Odkrywców? Bo kiedy idziemy na spacer, to trzeba zabrać ze sobą jakiś samochodzik, picie, przekąski, a potem trzeba gdzieś schować te kamyki, kawałki kory i patyki. No to co? No to plecak! 
Okazuje się, że moda na workoplecaki nie przemija. I nie dziwię się: są lekkie, bardzo wygodne i praktyczne, a do tego mogą być niesamowicie kolorowe i wesołe. Z takim plecakiem, to sama przyjemność ruszyć w świat!

Dla towarzyskich przytulaczy

Chyba każdy pamięta ze swojego dzieciństwa jakąś swoją przytulankę. Są tacy, którzy mają je do dnia dzisiejszego ukryte gdzieś w skrzyni na pamiątki lub nawet między poduchami na łóżku 😉 Są dzieci, które bez swojego szmacianego Przyjaciele nie są w stanie zasnąć! Są też tacy, którzy swoją uwagą obdzielają wszystkie zabawki sprawiedliwie 😉 Może więc w tym roku na Dzień Dziecka podarujesz swojemu Przytulaczowi towarzysza?

Dla leniwych śpioszków

A dla najmniejszych Milusińskich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na tym świecie, dla tych co trenują siadanie, ruszanie rączkami i nóżkami, ale głównie to trenują spanie polecam milusie podusie i maty do leżakowania.
Takie drobiazgi są nie tylko bardzo przydatne przy maluchach, ale super ozdobią też pokój, a i Starszaki z nich na pewno skorzystają. 
I co myślicie o takich prezentach? Na pewno ładne i praktyczne 😉 Ale jeśli ktoś by wolał bardziej tradycyjnie, to polecam wpisy z serii Żyrafa testuje. Wkleję Wam tu kilka fajnych propozycji:
A Wy co macie w planach na 1. czerwca? Ja jeszcze nie wiem i nadal negocjuję z Małym Człowiekiem 😉 Tak więc będzie jak zawsze na ostatnią chwilę… 😉 Pozdrawiam, PA!

Dalej

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.