0

Candy urodzinowe

Zobacz blog

13 października 2013 roku założyłam mojego pierwszego bloga o szyciu. Był to blog na platformie wordpress.com, gdzie do maja 2014 zamieściłam prawie 80 wpisów. Tamten blog już nie istnieje, ale ma swoją kontynuację. Bloga, którego właśnie czytacie.

Jak łatwo obliczyć, niedawno minął rok mojego blogowego życia i z tej okazji mam dla Was prezent. 

Chcę Wam bardzo serdecznie podziękować za ten rok. Nieustannie dajecie mi motywację do działania, inspirujecie mnie i wspieracie. Jesteście super! Bez Was nie byłoby tego bloga i wielu projektów, które przez ten czas powstały.
Najchętniej obdarowałabym Was wszystkich, ale to niemożliwe. Nie byłabym w stanie przygotować tylu prezentów. Prezent będzie jeden, a dostanie go osoba, która będzie miała szczęście w losowaniu.
Aby wziąć udział wystarczy poinformować mnie o tym w komentarzu pod wpisem.
Miło mi będzie jeśli umieścicie baner odsyłający do candy na Waszym blogu lub profilu społecznościowym. Możecie też polubić moje blogi na facebooku (oto linki: CZUMAGA, ZASHEVKA). Nie są to warunki uczestnictwa w losowaniu i nie zwiększą Waszych szans na wygraną – mogą za to być formą Waszego prezentu dla mnie.
Z okazji urodzin mam do Was także jedną, niewielką prośbę. Przy okazji zgłaszania się na candy napiszcie proszę co mogłabym poprawić w funkcjonowaniu bloga, aby przez kolejny rok żyło nam się tu jeszcze lepiej.
Prezentem będzie torba ekologiczna, którą własnoręcznie pomalowałam.

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.