0

Calineczki / inchies

Zobacz blog

Jedną z najmniejszych form scrapbookingowych są inchies – w polskiej wersji: „calineczki” (od inch czyli cal). Jest to kwadracik o boku 1 cala (2,54 cm, w przybliżeniu 2,5). I to od nich zaczynamy zabawę z małymi formami na ArtPiaskownicy.
Te wyzwania, to będzie mój numer jeden w tym roku. Jestem fanką wszelkich miniaturek, małych prac, form i jak zwał, tak zwał, no po prostu małe jest piękne!
Przyznam się Wam, że kiedy pocięłam pierwsze kwadraciki i zobaczyłam, jakie to maleństwa, to troszkę się przeraziłam tym rozmiarem. Jak na jednym calu zmieścić fajną pracę?
Dziewczyny z naszego DT świetnie sobie poradziły z tym wyzwaniem 🙂 –> KLIK

Początkowo zakładałam, że pokażę jedynie morskie głębiny, ale w trakcie pracy oraz wymyślania hasła stanęło ostatecznie na morzu i rozgwieżdżonym niebie. #Calineczki fantastycznie sprawdzają się, gdy jest ich więcej niż jedna 😛
Mamy więc na poniższym obrazku podwodny świat i gwiaździste niebo rozdzielone morską pianą 🙂 Jeżeli chodzi o samo hasło, to odnosi się ono do żeglugi po wodzie, w której odbijają się gwiazdy. Ale też obejmuje swoim zasięgiem całą planetę zawieszoną w kosmosie utkanym z morza galaktyk i milionów gwiazd 🙂
A generalnie chodzi po prostu o marzenia 🙂

pozdrawiam
Emi

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.