0

Buciki na szydełku oraz plany na marzec – czas na wiosenne porządki?;)…

Zobacz blog
             Od jakiegoś czasu (od czasu do czasu) zerkam na stronę http://www.paniswojegoczasu.pl/ . Dlaczego? Ponieważ mam duży problem z zarządzaniem swoim czasem. Co prawda dotychczas specjalnie się tym nie przejmowałam, tłumacząc samej sobie – a która z nas tak nie ma? Przecież my – kobitki tak mamy…hmm. Jesteśmy przecież takie spontaniczne.. to takie urocze;)… Rzecz w tym, że takie funkcjonowanie przestało mi się podobać. I wszelkie tłumaczenia już do mnie nie przemawiają. Przecież tak na prawdę nie mam pojęcia jak mają inni ( w sensie inne Panie). Moje obserwacje mogą być iluzją, stworzoną na własne potrzeby.
             Nie lubię radykalnych zmian, ale w zarządzaniu swoim czasem muszę je wprowadzić. Mówiąc krótko – chcę zostać Panią swojego czasu . Taką przez duże P. Oczywiście na kobiecy sposób. Myślę, że na blogu Oli znajdę kilka cennych wskazówek, coś wezmę dla siebie. Na dobry początek wydrukowałam kalendarz na marzec:), Już wpisuję zaplanowane wizyty, wyjazdy, wydarzenia itp. żeby mieć klarowny obraz tego co mam do zrealizowania. Do tej pory notatki sporządzałam w głowie, a ta nie zawsze ogarniała wszystkie tematy:).  A więc – małymi krokami, ale do przodu. Jestem bardzo ciekawa jak Wy sobie radzicie z w zarządzaniu czasem. Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami.

           A teraz pochwalę się tym, co w niedzielne popołudnie udało mi się stworzyć. Tym razem nie dla lali. Balerinki dla prawdziwej dziewczynki.

           

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.