0

52 projekty w rok

Zobacz blog

W tym roku zrobię 52 projekty rękodzielnicze. Taki mam plan i nie zawaham się go użyć 🙂 

Ostatnie dwa lata były bardzo intensywne, ale miałam coraz mniej czasu na rękodzieło. A przecież to najlepszy sposób na odstresowanie i pobudzenie kreatywności. Dlatego w tym roku planuję zrobić przynajmniej jedną rzecz w tygodniu. Jeśli masz ochotę podjąć się tego wyzwania to zapraszam również Ciebie. 

Jakie są zasady? Tylko jedna. Spróbuj 🙂 

Możesz zrobić te 52 projekty w tydzień. Możesz robić dwa w tygodniu albo rozłożyć je sobie na dni, które Ci pasują. Chodzi o to by pobudzić swoją kreatywność i działać. Bo jak działamy to energia nas rozpiera. To może być też świetne wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w nowych metodach rękodzielniczych. Pamiętajcie, że rękodzieło to nie tylko szydełkowanie, haftowanie czy robienie na drutach. To ogrom możliwości. Mam nadzieję, że dzięki temu wyzwaniu będę mogła lepiej Was poznać i co najważniejsze, nauczyć się od Was wielu technik rękodzielniczych.
Zapraszam serdecznie. Możesz dołączyć tu, na blogu albo na naszym profilu na Facebooku. Na instagramie wystarczy swoje projekty oznaczać hasztagiem #52gniazdowanie. W ten sposób szybciej się znajdziemy 🙂 
To jak. Dołączasz do nas?

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia 🙂

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.