0

Zobacz blog

Witajcie po przerwie!
Co u Was słychać recyklingowo? U mnie – jak zwykle – dzieje się dużo. Sezon zapowiada się dość pracowicie, a zaczynam go wyjątkowo, bo warsztatami w Warszawie w ramach Wawa Design Festival, na które serdecznie Was zapraszam. Już w najbliższą niedzielę poprowadzę spotkanie „Kulinarna podróż w stronę odpadów”. Warsztat będzie miał charakter bardziej praktyczny niż teoretyczny, nastawcie się więc na pyszne jedzenie i dużo zabawy. Spotkamy się w SOHO Factory (ul. Mińska 25) o 12:00 – przybywajcie!
Jest to dla mnie o tyle wyjątkowe spotkanie, że dotyczy tematu na co dzień nie kojarzonego z recyklingiem – jedzenia. Dlaczego poruszam ten aspekt? Bo wiele mówi się o ponownym wykorzystywaniu surowców takich jak PET, szkło, papier, często pomijając tony marnowanej i wyrzucanej żywności. Chcę pokazać, w jaki sposób można wykorzystać resztki jedzenia, tworząc z nich różne pyszności. Jakie? Dowiecie się na warsztatach!
Podczas Weekendu z Upcyclingiem prowadzona będzie także zbiórka plastikowych nakrętek dla akcji Zakrętki.info fundacji Bez Tajemnic. Warto przyłączyć się do zbiórki.
Trzymajcie się koniecznie twórczo. Do zobaczenia w Warszawie!
Angelika

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.