Astell&Kern SOLARIS X

7,499.00

SKU: 2b3de5eacb26 Kategorie: , , Tagi: , ,

Opis

Astell&Kern SOLARIS X

Najważniejsze cechy: high-endowe hybrydowe monitory douszne z trzema przetwornikami ze specjalnym strojeniem od Campfire SOLARIS X – specjalnie dostrojony model IEM’ów przez inżynierów Campfire niestandardowy przetwornik BA zaprojektowany specjalnie dla AK SOLARIS X jest mniejszy niż jego poprzednik stosowany w istniejących modelach i oferuje wydajność szerokopasmową AK SOLARIS X zostały wyposażone w zbalansowany kabel z czystego srebra z wtykiem 2,5 mm, który pozwala słuchawkom osiągnąć pełny potencjał ich wydajności autorska technologia T.A.E.C. ręcznie wytwarzane w USA Astell&KernSłuchawki Campfire Audio wywodzą się z pasji skupienia się na wyrafinowanej reprodukcji dźwięku. Każdy model z naszej linii słuchawek jest projektowany i montowany ręcznie w naszej pracowni w Portland w stanie Oregon. Nasze słuchawki nie mają sobie równych pod względem wydajności oraz jakości wykończenia. Dzięki niewielkiemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych i oddanych profesjonalistów nieustannie eksperymentujemy z różnymi materiałami i technikami, aby za każdym razem stworzyć coś unikalnego i wyjątkowego dla najbardziej wymagających konsumentów. Wysokiej klasy słuchawki SOLARIS, wysokiej klasy słuchawki douszne Campfire Audio, które cieszą się dużym uznaniem audiofilów na całym świecie, teraz odradzają się we współpracy z Astell&Kern.AK SOLARIS X to kulminacja technologii Campfire Audio.Jego hybrydowy system, który integruje zbalansowany przetwornik BA wraz ze zoptymalizowanym przetwornikiem dynamicznym, wiernie oddaje głęboką i bogatą sygnaturę dźwiękową Astell&Kern. Struktura wewnętrznaNiestandardowy przetwornik BA zaprojektowany specjalnie dla AK SOLARIS X jest mniejszy niż jego poprzednik stosowany w istniejących modelach i oferuje wydajność szerokopasmową.W połączeniu z opatentowaną technologią Campfire – dostrojoną akustycznie komorę rozprężną (T.A.E.C.), nowy przetwornik oferuje również płynne i rozszerzone wysokie częstotliwości.Kolejny przetwornik BA zapewnia bogate dostarczanie średnich częstotliwości, a niestandardowy dynamiczny przetwornik 10 mm zoptymalizowany pod kątem technologii Polarity Tuned Chamber odtwarza głębsze i bardziej wyrafinowane średnie i niskie częstotliwości.Każda słuchawka posiada zintegrowaną komorę akustyczną powstałą na drodze druku 3D, aby umożliwić przetwornikom zapewnienie najwyższej możliwej jakości dźwięku, tworząc naturalne i dokładne brzmienie. Kabel Litz z czystego srebra 4NAK SOLARIS X zostały wyposażone w zbalansowany kabel z czystego srebra z wtykiem 2,5 mm, który pozwala słuchawkom osiągnąć pełny potencjał ich wydajności.Kabel Pure Silver Litz jest produkowany z czterech przewodników 4N (czystość 99,99%), aby zapewnić jeszcze czystsze, rozszerzone brzmienie.Osłona, która otacza każdy przewodnik, zapewnia zarówno elastyczność, jak i trwałość. Jednocześnie jest miękka w dotyku i praktyczna w codziennym użytkowaniu. Berylowo-miedziane konektory MMCXNasze złącza MMCX wykonane z berylu i miedzi zapewniają wyższą trwałość i wytrzymałość na codzienne użytkowanie w porównaniu do standardowo stosowanych konektorów z mosiądzu. Ręcznie wytwarzane w USAAK SOLARIS X, podobnie jak inne modele słuchawek Campfire, są ręcznie montowane w Portland w stanie Oregon w USA przez wykwalifikowanych profesjonalistów, dzięki czemu każda słuchawka zostaje wyprodukowana zgodnie ze standardami najwyższej jakości. Wszystko czego możesz potrzebować, jest w zestawiePoza eleganckim i poręcznym, ekologicznym etui korkowym, w zestawie wraz z AK SOLARIS X znajdziemy wszelkie przydatne elementy, takie jak: saszetki do przechowywania, szczoteczkę do czyszczenia, czy bogaty komplet końcówek dousznych. Zastosowane technologie autorskie Campfire:Tuned Acoustic Expansion Chamber (T.A.E.C.)™Nasza autorska technologia T.A.E.C. pozwala nam dostarczać rozszerzone wysokie częstotliwości bez sybilancji i zmęczenia. Optymalizujemy wydajność naszego przetwornika, dostosowując dostępną przestrzeń znajdującą się przed nim. Jest to lepsze rozwiązanie niż typowy system „Tube + Dampener”, ponieważ zapewnia bezpośredni przelot fali dźwiękowej od przetwornika do ucha, co zapewnia niezrównaną czystość brzmienia i jego rozległość. Polarity Tuned Chamber – drukowane w 3D strojenie akustyczne dla przetworników dynamicznychNasza komora z dostrojoną polaryzacją pozwala nam zoptymalizować brzmienie naszych przetworników dynamicznych. Wdrażając poszczególne wnęki objętościowe, zarówno przed, jak i przetwornikiem, możemy uzyskać większą wydajność z mniejszych przetworników. Daje nam to również możliwość, w przypadku konstrukcji hybrydowych, szczególnego ukierunkowania na wydajność przetwornika. Zoptymalizowana konstrukcja akustyczna 3D – szczegółowo zaprojektowana dla optymalnej wydajności dźwiękowejZwrócenie szczególnej uwagi na szczegóły ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia najwyższej jakości dźwięku naszych słuchawek. Solaris posiada akustycznie zoptymalizowany model wnętrza, który umożliwia każdemu przetwornikowi uzyskać szczytową jakość dźwięku. W wyniku tego procesu, przetworniki oferują wręcz niesamowitych doznań odsłuchowych.

Ceneo

Sprzęt RTV

Audio

Słuchawki

Astell&Kern SOLARIS X

tablet lenovo 10
, gramofony poznań
, płyn do czyszczenia ekranów
, piekarnik mały
, euro agd telewizory 32 cale
, babyliss c1300e
, neonet brodnica
, msi gf63 8rc
, sklepy otwarte w wigilie
, tv 4k hdr
, wieszak wysuwany castorama
, najlepsza płyta gazowa do zabudowy ranking
, media expert telewizory 50 cali
, quantum 677
, mpeg 4
, 55sk8000plb

yyyyy